დადგენილება: დმანისის მუნიციპალიტეტის იმ ადმინისტრაციული ერთეულების განსაზღვრის შესახებ, რომლის დასახლებებში სავალდებულო არ არის ავტოსადგურიდან რეისის გასვლა
დადგენილება: „დმანისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე ადმინისტრაციულ სამართალდარღვევებზე საქართველოს ადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა კოდექსით და საქართველოს საარჩევნო კოდექსით გათვალისწინებული საჯარიმო სანქციების გამოყენების შესახებ“ დმანისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2011 წლის 23 თებერვლის №3-14 დადგენილებაში ცვლილების შეტანის თაობაზე
განკარგულება: „დმანისის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის სოციალური ქვეპროგრამების დამტკიცების და განხორციელების წესების შესახებ“ დმანისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2024 წლის 24 დეკემბრის Nგ-109.109243592 განკარგულებაში ცვლილების შეტანის თაობაზე
6
განკარგულება: „დმანისის მუნიციპალიტეტის ქონების 2025 წლის საპრივატიზებო ობიექტების ნუსხის დამტკიცების შესახებ“ დმანისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2025 წლის 28 იანვრის Nგ-109.1092502813  განკარგულებაში ცვლილების შეტანის თაობაზე